Conducere

Consiliul director
Vakar Istvan Valentin, Președinte
Corina Mareș, Vicepreședinte
Ferenț Leone, Vicepreședinte
Emilia Botezan, Vicepreședinte
Ovidiu Ranta, Vicepreședinte
Dan Cristian Codrean, Secretar General
Echipa de management
Felix Arion, Director General,
Ciprian Morcan, Coordonator Departament Dezvoltare,
Alin Danci, Organizator cursuri formare profesională,
alin.danci@agrocluster.ro, 0722-428-526
Andra Poruțiu, Specialist PR
andra.porutiu@agrocluster.ro, 0740-046-705
Sorin Hus, Coordonator Departament Operațional
sorin.hus@agrocluster.ro, 0744-870-099
Ilarie Ivan, Consultant Dezvoltare Regională
ilarie.ivan@agrocluster.ro, 0722-551-568
Diana Chifor, Consultant Relații Internaționale
diana.chifor@agrocluster.ro, 0753-311-205
Florina Bârdea, Consultant Sistemul Calității
florina.deiac@agrocluster.ro, 0753-311-200
Gabriel Uram, Șef Birou Dezvoltare
gabriel.uram@agrocluster.ro, 0742-042-284
Doru Pamfil, Director științific Cercetare-Dezvoltare
dpamfil@usamvcluj.ro, 0744-779-416
Alina Magdaș, Director Departament Cercetare-Dezvoltare (INCDTIM)
alina.magdas@itim-cj.ro, 0746-105-837
Călin Vac, Director Departament Cercetare-Dezvoltare (USAMV)
calin.vac@usamvcluj.ro, 0745-359-386
Adriana Paul-David, Director Departament Cercetare-Dezvoltare (Dezmir)
adriana.david@agrocluster.ro, 0740-180-235